Un cadou simplu, dar special pentru Mama: cană personalizată cu grafica în limba dorită: RO, HU și EN.
Eu și mama, ... se poate personaliza la cerere cu numele copilului și a mamei. Cănile sunt din ceramică, albe sau cu mâner și interior roșu.
Dimensiuni: 9.5 cm x 8 cm
Capacitate : 375 ml
Cea mai dulce îmbrățișare, acum pe cana ei preferată!
Există legături care nu au nevoie de multe cuvinte, iar ilustrația cu arici de pe această cană surprinde exact acea protecție și iubire necondiționată dintre mamă și copil. Cu un design artistic în culori calde, această cană de la MrGift este menită să aducă zâmbetul pe buze la prima oră a dimineții.
De ce să alegi această cană specială?
· Design Artistic: Tehnica „watercolor” (acuarelă) oferă imaginii un aspect delicat, transformând cana într-un obiect decorativ deosebit.
· Mesaj Emoționant: Textul „Eu și Mama” scris cu un font elegant completează perfect grafica, făcând din acest obiect o amintire prețioasă.
· Calitate Superioară: Ceramica lucioasă și finisajele de înaltă clasă asigură un aspect impecabil și o rezistență sporită în timp.
Idei de Personalizare
· Numele Copilului: Putem adăuga pe verso numele tău sau o dată specială.
· Mesaj Suplimentar: "Pentru cea mai bună mămică din lume!" sau "Mereu împreună".
· Variante de Familie: Putem adapta textul pentru „Eu și Bunica” sau „Eu și Tati”.
· Interior Colorat: Cana poate fi comandată cu interiorul și toarta colorate (ex: portocaliu asortat cu scrisul sau verde crud pentru a completa natura din imagine).
Detalii Tehnice
· Material: Ceramică albă de înaltă calitate, finisaj lucios.
· Capacitate: 325 ml (11 oz).
· Rezistență: Se poate folosi în cuptorul cu microunde și se poate spăla în mașina de spălat vase (imprimeul rămâne intact).
· Tehnologie Imprimare: Sublimare Full Color, pentru detalii fine și culori vibrante care nu se șterg.